GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tallrik+vas 9445180
nr 944 5180
Tallrik+vas
China, wear, nagg.
Kina
Condition: slitage, nagg
SEK 350
Monday February 23 2015
at 18:47:48
100 kr
200 kr
300 kr